Od ponad dwudziestu lat oferujemy naszym Klientom w pełni profesjonalny i kompleksowy serwis informatyczny. Nasza dewiza – rzetelność i zaangażowanie – przyświeca wszystkim naszym działaniom. Wychodzimy naprzeciw wszelkim potrzebom naszych klientów zapewniając niezmiennie pełne wsparcie w zakresie IT. Swoje usługi świadczymy blisko dwustu firmom w rejonie Starachowic a także w województwie świętokrzyskim: Kielce, Skarżysko Kamienna, Ostrowiec Świętokrzyski, Waśniów oraz w całej Polsce: Katowice, Poznań, Wrocław i Gdynia.

Naszą ofertę kierujemy z powodzeniem do firm i instytucji a także osób prywatnych pragnących powierzyć nam obsługę serwisową swoich systemów informatycznych, sieci komputerowych, sprzętu komputerowego i peryferyjnego. Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie doboru, konfiguracji i serwisowania sprzętu a także oprogramowania.

Świadczymy usługi firmom i instytucjom a także osobom prywatnym pragnącym powierzyć nam obsługę serwisową swoich systemów informatycznych, sieci komputerowych, sprzętu komputerowego i peryferyjnego. Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie doboru, konfiguracji i serwisowania sprzętu a także oprogramowania. Dostarczamy komputery stacjonarne oraz laptopy, drukarki i skanery i inne urządzenia peryferyjne a także wszelkie niezbędne materiały eksploatacyjne. Prowadzimy szkolenia pracowników w zakresie korzystania ze sprzętu i oprogramowania. Doradzamy jak bezpiecznie korzystać z dobrodziejstw Internetu i technologii informatycznych, dostarczamy oprogramowanie antywirusowe konfigurujemy firewall-e, pomagamy w bezpieczny sposób uzyskać zdalny dostęp do zasobów firmowych z wykorzystaniem szyfrowanych kanałów komunikacji jak VPN oraz zabezpieczeń SSL.