Strona WWW to idealny sposób aby zaprezentować siebie lub swoją firmę w internecie.

W naszej ofercie znajdą Państwo propozycję tworzenia stron wizytówkowych, świetnie nadających się dla mniejszych firm usługowych, bardziej rozbudowanych stron w których oprócz oferowanych usług prezentujemy produkty online, a także sklepów internetowych, pozwalających na rozpoczęcie nowego biznesu lub rozszerzenie obecnego.

RWD czyli Responsive Web Design

Responsywność stron internetowych

Jest to technika tworzenia stron internetowych, które dynamicznie dostosowują się do możliwości ekranu urządzenia jakim przeglądamy stronę (smartfon, tablet, laptop, komputer stacjonarny).

G Plus PartnersG Plus Partners mobile
SigmatechSigmatech Panel Admina

CMS – Content Management System

System Zarządzenia Treścią

Tworzone przez nas strony oparte są na najpopularniejszym na świecie systemie zarządzania treścią – WordPress. Dzięki mnogości dostępnych rozwiązań jesteśmy w stanie szybko wykonać nawet bardzo rozbudowaną witrynę.

e-Commerce

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe opieramy na największej platformie na świecie oferująca setki dostępnych funkcji – PrestaShop, który jest cały czas rozwijany o nowe funkcjonalności i dostosowywany do aktualnie obowiązujących wymogów.

PimarPimar Zamowienie
SSE Specjalna Strefa Ekonomiczna WCAG 2.1Specjalna Strefa Ekonomiczna Starachowice

WCAG – Web Content Accessibility Guidelines

Dostępność stron internetowych

Jest to standard dla stron internetowych, dzięki któremu są dostępne dla niepełnosprawnych użytkowników.
Więcej informacji o dostępności cyfrowej oraz o tym kto jest zobowiązany do posiadania strony www zgodnej z WCAG na stronie https://www.gov.pl/web/dostepnosc-cyfrowa/wcag-21-w-skrocie.

Serwer WWW

Miejsce na Twoją stronę internetową

Oferujemy naszym klientom atrakcyjną ofertę dostępu do miejsca na serwerze niezbędnego dla strony internetowej i poczty e-mail.

Nasze realizacje